MENÜ

Anahtar Teslim Uygulamalar

Anahtar Teslim Uygulamalar

DEKORİST, deneyimli teknik ve uygulama ekibiyle müşteri istek ve ihtiyaçlarına en uygun projeyi tek elden hayata geçirme imkânı sunuyor. Anahtar teslim uygulamalar kapsamında, bütünsel hizmet anlayışıyla tasarım, projelendirme ve uygulama adımlarını titizlikle gerçekleştiriyor.

DEKORİST, anahtar teslim projeler için satış ve hizmet kanalları yoluyla müşterinin tüm taleplerini karşılıyor. Ön görüşme ile başlayan süreç, fiyat teklifi ve teknik teklif ile devam ediyor. Projenin her bölümü için ilk teklife ve önerilen ya da istenilen değişikliklere göre bütçe oluşturuluyor. Müşterinin ihtiyaç ve tercihlerini karşılamak için değişiklikler yapılıyor, projenin her aşamasında kişiye özel bir anlayışla çözüm üretiliyor. İsteğe bağlı olarak projenin son görünümü maket, prototip ve 3D dijital model gibi alternatiflerle müşteri ile paylaşılıyor. Kullanılacak malzemelerin üretimi, taşınması ve nakliyesi, uygulama, montaj, temizlik ve bakım aşamaları da titizlikle gerçekleştiriliyor.

Anahtar teslim projelerde tüm sorumluluk DEKORİST’te olacağından müşteri çok sayıda alt yüklenici ile bağlantıda olmak zorunda kalmıyor. Bu durum müşterinin proje üzerinde daha net ve kolay bir görüş alanına sahip olmasının yanı sıra zaman tasarrufu da sağlıyor.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.