MENÜ

Ev Tekstili

Ev Tekstili

Perde, tül, döşemelik kumaş başta olmak üzere ev tekstili sektörünün ithal ve yerli seçkin markalarını bünyesinde barındıran DEKORİST, müşterilerine modelleme, dikiş ve montaj hizmeti sunuyor. Motorlu ve motorsuz mekanizmalı perdeler de ürün yelpazesinde bulunuyor.

DEKORİST’in A’dan Z’ye perde hizmeti kapsamında tüm perde çeşitleri için müşterilerin isteği doğrultusunda yerinde ölçü alınıyor, tasarım stüdyosunda oluşturulan model, dikiş atölyesinde dikilip pencerelere monte ediliyor.

Ev tekstili alanında uzman personel, kumaş seçimi, en çok tercih edilen modeller ve perde modası gibi sorularınız için danışmanlık hizmeti de veriyor.

Tasarımdaki uzmanlığını hazır perde alanına da taşıyan DEKORİST ayrıca ahşap stor, alüminyum jaluzi, blackout, dikey, Japon, katlamalı stor, kendi kendini temizleyen, led ışıklı, motorlu, motorlu trajlı, plise&düet, silhouett, stor, sun screen, vision ve zebra perde çeşitlerini de müşterilerine sunuyor.

Profesyonel perde çözümleri arasında yanmaz perde, antibakteriyel perde, seperatör perde, sahne perdesi ve projeksiyon perdesi de bulunuyor.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.