MENÜ

Tavan Uygulamaları

Tavan Uygulamaları

Dekoratif ya da fonksiyonel asma tavan uygulamaları en şık dekorasyon detaylarından biri olarak kullanılıyor. DEKORİST, ahşap, akustik, alçıpan, baffle, gergi, mesh, metal, petek ve taşyünü gibi asma tavan seçeneklerini, aydınlatma çözümleri ve eşsiz tasarımlarla birleştirerek müşterilerine sunuyor.

İşlevsel açıdan sıhhi tesisat, kamufle edilmesi gereken kanallar, su hasarı ya da ufalanan sıvaları gizlemek gibi nedenlerle kullanılmaya başlanan asma tavanlar, işin içine uzman bir bakış açısının girmesiyle bambaşka bir havaya bürünüyor.

Asma tavan uygulamalarının aydınlatma seçenekleriyle birlikte kullanılması ise hem konut hem de ticari işletmeler için sıklıkla tercih edilen dekorasyon çözümleri arasında yer alıyor.

DEKORİST’in ev aydınlatma ürünleri arasında akıllı aydınlatma, LED aydınlatma, armatür; profesyonel aydınlatma ürünleri arasında ise iç mekan aydınlatma, dış mekan aydınlatma, LED lambalar ve tüpler ile geleneksel lambalar ve tüpler bulunuyor.

DEKORİST’in deneyimli ekibi, binanın yapısına, projenin konseptine, müşterinin istek ve beğenilerine uygun asma tavan ve aydınlatma seçeneklerini belirleyip kaliteli malzeme ve doğru montaj ile uygulanmasını sağlıyor.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.