MENÜ

Yat Dekorasyonu

Yat Dekorasyonu

Yat Dekorasyonu

DEKORİST, yat iç mekan tasarımı, yenilenmesi ve uygulamasında müşteri beklenti ve beğenilerinden yola çıkılarak hazırlanan projeyi doğru, uygun ve kaliteli malzemeye eşlik eden kusursuz işçilikle hayata geçiriyor. Sizi stil, lüks ve konforun buluştuğu hayalinizdeki yata, denizdeki evinize kavuşturuyor.

Günlük hayatın getirdiği karmaşadan uzaklaşıp sakinliğe yelken açmak isteyenlerin tercihi olan tekneler hem hareketli bir deniz aracı hem de içinde yaşanılan bir mekan. DEKORİST, bu iki farklı kategoriyi bir tasarımın içinde buluşturmak anlayışıyla hareket ediyor.

Tekne tasarımının olmazsa olmazı zamansızlık ilkesinden yola çıkan DEKORİST, sürekli gelişen ve değişen malzeme çeşitleri ve uygulama yöntemlerini yakından izleyerek yepyeni tasarım ve uygulamalara imza atıyor.

DEKORİST, tekne sahiplerine dar alanlara ferah bir görünüm kazandırmak için doğru renk ve mobilya kombinasyonunu belirlemek, deniz şartlarına uygun pratik ve fonksiyonel aksesuar, tekstil ürünleri ile elektrikli ve elektronik ekipmanları seçmek, iç mekan aydınlatması için doğru ürün ve montaj teknikleri ile tekne boyaları, yat kaplamaları ve tekne koruma ürünleri konularında da hizmet sunuyor.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.