MENÜ

Zemin Uygulamaları

Zemin Uygulamaları

Laminat, lamine, masif ve marküteri parke, karo, rulo, dokuma ve baskılı halı, homojen ve heterojen vinil, linolyum, Non-PVC, epoksi, akrilik zemin, mikro beton, doğal taş ve yükseltilmiş döşeme sistemleri DEKORİST’in uyguladığı zemin çözümleri arasında yer alıyor.

Doğru zemin malzemesi ve renk seçimi ile evinizi sıcak bir yuvaya dönüştürebilirsiniz. DEKORİST bu amaçla sizlere sayısız seçenek sunuyor.

Eğitim, finans, gıda, inşaat, konaklama, kültür-sanat, mağazacılık, medya, otomotiv, sağlık ve sosyal hizmetler, spor, tekstil, hazır giyim, turizm, ulaştırma, lojistik, haberleşme  ve yiyecek-içecek hizmetleri gibi pek çok sektöre özel zemin çözümleri üreten DEKORİST, markanızın gücüne güç katıyor.

DEKORİST’in sunduğu özel zemin çözümleri arasında akustik zemin uygulamaları, EDS ve temiz oda zemin kaplamaları ve kaymaz vinil seçenekleri de bulunuyor.

DEKORİST proje gereksinimlerini, yapının karakterini, müşterinin beğenilerini bir bütün olarak değerlendirip dünyaca ünlü markalar arasından seçilen en doğru ürünü en doğru uygulama ile sunuyor.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.